وب گستر میانه
       
       

|  تجارت الکترونیکی آموزش الکترونیکی  |  ثبت دامین  |  میزبانی وب  |  درباره ما  |  تماس با ما | English

 +98 423 2223164

 

 پهناي باند اينترنت كشور بايد به چند برابر افزايش يابد

امیر صادقی 15 فروردین 88
Amir@webgostarco.com

رئيس انجمن شركت‌هاي اينترنتي ايران تاكيد كرد:
پهناي باند اينترنت كشور بايد به چند برابر افزايش يابد
.

براي رسيدن به اهداف مورد نظر در زمينه‌ اينترنت پرسرعت بايد شركت ارتباطات زيرساخت پهناي باند اينترنتي را كه در اختيار قرار مي‌دهند به چندين برابر افزايش دهد.

مسعود رياضيات - رئيس انجمن شركت‌هاي اينترنتي ايران - در گفت‌وگو با خبرنگار فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين كه در برخي مراكز تلفني هنوز پورت‌هاي لازم براي ارائه اينترنت پرسرعت نصب نشده است اظهار داشت: مخابرات بايد تسهيلات لازم و مكان مناسبي را در اختيار شركت‌هاي ندا كه ارائه دهنده سرويس اينترنت پرسرعت هستند قرار دهد تا آن‌ها اين پورت‌ها را نصب كنند.

او با بيان اينكه مراكز مخابرات بايد همكاري و تسهيلات لازم را براي نصب پورت براي شركت‌هاي خصوصي و ندا قرار دهند ابراز كرد: كوتاهي در اين زمينه درآمد شركت‌هاي مخابرات را پايين مي‌آورد و از طرفي روند توسعه اينترنت پرسرعت را كند مي‌سازد.

وي معتقد است: با توجه به اينكه 11 شركت داراي مجوز ندا در كشور داريم، چنانچه همكاري لازم از طرف مخابرات انجام شود به اين دليل كه شركت‌ها در رقابت با يكديگرند و تلاش مي‌كنند پورت ايجاد كنند بنابراين در صورت همكاري از طرف مراجع مربوطه به خودي خود اينترنت پرسرعت مي‌تواند به حد مطلوب خود برسد.

رياضيات با بيان اين كه اينترنت پرسرعت، اينترنتي با بيش از 512 كيلوبيت در ثانيه سرعت است گفت: در اكثر نقاط جهان اين سرعت بالاي يك مگ و حتي در حد دو مگا بيت بر ثانيه است بنابراين براي اينكه به اين ميزان برسيم بايد پهناي باند وسيع از طرف شبكه زيرساخت در اختيار قرار بگيرد.

رئيس انجمن شركت‌هاي اينترنتي ايران تاكيد كرد: بخش دولتي بايد فضا و تسهيلات لازم را هرچه سريع‌تر در اختيار شركت‌هاي مربوطه قرار دهد تا بتوانيم به نتايج مطلوب و مناسب در اين زمينه دست يابيم.

 

 بازگشت به صفحه اخبار

 
 

وب گستر

تجارت الكترونيكی

آموزش الکترونیکی

نرم  افزار

قیمت قطعات

خدمات وب

اخبار IT

مقالات برتر ...

    نکته های یاهو مسنجر

    پارتیشن بندی و FDISK

 آموزش ...

    مسیریاب های سیسکو

    وب و اینترنت

    گوگل

    شبکه

    زبان انگلیسی

راهنمای خرید قطعات

    راهنمای خرید Laptop

    اتنخاب دوربین دیجیتال

    انتخاب چاپگر مناسب

درباره وب گستر خاورمیانه

بهترین کیفیت تصویر 768*1024 و IE6.0

Copyright © 2003-2009 Webgostar! Inc. All rights reserved.

Email : WebMaster@Webgostarco.com

Designed By: Amir

وب گستر خاورمیانه