وب گستر میانه
       
       

|  تجارت الکترونیکی آموزش الکترونیکی  |  ثبت دامین  |  میزبانی وب  |  درباره ما  |  تماس با ما | English

 +98 423 2223164

 

شکايت از نوت‌بوک‌هاي Acer براي عدم توانايي در اجراي ويندوز ويستا

امیر صادقی 14 فروردین 88
Amir@webgostarco.com

یک زوج آمريکايي ساکن ايالت اوهايو از شعبه شرکت Acer در آمريکا شکايت کردند و اظهار داشتند که اين توليدکننده کامپيوتر لپ‌تاپ‌هاي خود با سيستم‌عامل ويندوز ويستا را با يک گيگابايت حافظه در اختيار مشتريان قرار مي‌دهد.

در شکايت "لورا"(Lora) و "کلي ولف"(Clay Wolph) عليه شرکت Acer در دادگاه فدرال سانفرانسيسکو اعلام شد، نوت‌بوک Aspire که آن‌ها در آوريل 2008 خريداري کردند "به طور درست و کامل کار نمي‌کند" و زماني که آن‌ها قصد اجراي سيستم‌عامل Vista Home Premium را دارند با مشکل مواجه مي‌شود.

نوت‌بوک Aspire 4520-5458 که خانواده ولف آن را به قيمت 586 دلار از فروشگاه Wal-Mart خريداري کرد، شامل يک گيگابايت رم و کارت گرافيکي داخلي Nvidia GeForce 610M مي‌شود که اين کارت گرافيکي بخشي از حافظه سيستم را براي استفاده اختصاصي از آن خود مي‌کند.
در شکايت ولف آمده است: «سيستم‌هاي Defective Notebooks شرکت Acer به طور ذاتي ضعيف هستند و براي اجراي سيستم‌عامل Vista Premium به ميزان کافي رم ندارند و اين در حالي است که اين نوت‌بوک‌ها ارتقا يافته و به عنوان کامپيوتر قابل‌حملي با قابليت اجراي سيستم‌عامل تکميل شده به کاربران فروخته مي‌شوند».

در ادامه اين شکايت اظهار شده است: «بر اين اساس، سيستم‌هاي Defective Notebooks با يک مشکلات جدي مواجه هستند و آن هم کاهش توان در هنگام استفاده، خراب شدن، نيازمند شدن به ري‌استارت‌هاي مکرر و کند بودن زمان لود شدن است».

ولف بر اين اساس مجبور شده است تا نوت‌بوک خود را به 2 گيگابايتي ارتقا دهد و 157 دلار براي اين کار هزينه پرداخت کنند تا امکان استفاده از اين نوت‌بوک براي او فراهم شود.

 

نقل از همکاران سیستم

 بازگشت به صفحه اخبار

 
 

وب گستر

تجارت الكترونيكی

آموزش الکترونیکی

نرم  افزار

قیمت قطعات

خدمات وب

اخبار IT

مقالات برتر ...

    نکته های یاهو مسنجر

    پارتیشن بندی و FDISK

 آموزش ...

    مسیریاب های سیسکو

    وب و اینترنت

    گوگل

    شبکه

    زبان انگلیسی

راهنمای خرید قطعات

    راهنمای خرید Laptop

    اتنخاب دوربین دیجیتال

    انتخاب چاپگر مناسب

درباره وب گستر خاورمیانه

بهترین کیفیت تصویر 768*1024 و IE6.0

Copyright © 2003-2009 Webgostar! Inc. All rights reserved.

Email : WebMaster@Webgostarco.com

Designed By: Amir

وب گستر خاورمیانه