وب گستر میانه
       
       

|  تجارت الکترونیکی آموزش الکترونیکی  |  ثبت دامین  |  میزبانی وب  |  درباره ما  |  تماس با ما | English

 +98 423 2223164

 

افزایش 4 برابری رضایت کاربران از Windows 7 نسبت به ویستا

امیر صادقی 19 فروردین 88
Amir@webgostarco.com

افرادي که نسخه بتاي سيستم‌‌عامل Windows 7 را مورد آزمايش قرار دادند، نسبت به افرادي که نخستين نسخه از سيستم‌عامل ويندوز ويستا را استفاده کردند تا 4 برابر راضي‌تر هستند و اين در حالي است که نتايج يک بررسي جديد نشان داد که بيش از نيمي از شرکت‌ها قصد دارند سيستم‌عامل ويندوز ويستا را کنار بگذارند.

بر اساس نتايج حاصل از نظرسنجي از کارشناسان فناوري اطلاعات که توسط شرکت ChangeWave Research انجام شد، 44 درصد از 68 کاربري که سيستم‌عامل Windows 7 را امتحان کردند، خاطرنشان ساختند که از نسخه بتاي اين نرم‌افزار جامع "بسيار راضي" بوده‌اند.

بررسي‌هاي مشابهي که توسط مرکز ChangeWave نيز در فوريه 2007، تنها چند هفته پس از عرضه ويندوز ويستا انجام شده بود نشان داد که تنها 10 درصد کاربران از اين سيستم‌عامل "بسيار راضي" بوده‌اند.

"اندي گولاب"(Andy Golub) و "مايک روبل"(Mike Wrobel) از کارشناسان شرکت ChangeWave اعلام کردند، آن دسته از کابراني که نسبت به سيستم‌عامل Windows 7 ابراز رضايت کرد‌اند بر اي
ن باورند که ارتقاء اجرايي اين برنامه مهم‌ترين دليل براي افزايش رضايت آن‌ها محسوب مي‌شود.

يکي از کارشناسان IT شرکت کننده در اين نظرسنجي اعلام کرد: « Windows 7حافظه کمتري را به خود اختصاص مي‌دهد و سرعت بالاتري دارد و در اصل براي من يک XP جديد محسوب مي‌شود».

در اين نظرسنجي گولاب و روبل حدود 2 هزار کاربر سازماني که مسؤوليت خريد تجهيزات فناوري اطلاعات را برعهده داشتند، مورد بررسي قرار دادند تا نظر شرکت آن‌ها را در مورد سيستم‌عامل ويندوز دريابند. بر اساس اطلاعات به‌دست آمده از اين نظرسنجي، 53 درصد اعلام کردند که شرکت آن‌ها قصد دارد سيستم‌عامل ويندوز ويستا را کنار بگذارد و در عين حال، منتظر عرضه Windows 7 است. در اين ميان تنها 15 درصد اعلام کردند که سازمان آن‌ها به استفاده از ويندوز ويستا ادامه خواهد داد

 

 نقل از همکاران سیستم

 

 

 بازگشت به صفحه اخبار

 
 

وب گستر

تجارت الكترونيكی

آموزش الکترونیکی

نرم  افزار

قیمت قطعات

خدمات وب

اخبار IT

مقالات برتر ...

    نکته های یاهو مسنجر

    پارتیشن بندی و FDISK

 آموزش ...

    مسیریاب های سیسکو

    وب و اینترنت

    گوگل

    شبکه

    زبان انگلیسی

راهنمای خرید قطعات

    راهنمای خرید Laptop

    اتنخاب دوربین دیجیتال

    انتخاب چاپگر مناسب

درباره وب گستر خاورمیانه

بهترین کیفیت تصویر 768*1024 و IE6.0

Copyright © 2003-2009 Webgostar! Inc. All rights reserved.

Email : WebMaster@Webgostarco.com

Designed By: Amir

وب گستر خاورمیانه