وب گستر میانه
       
       

|  تجارت الکترونیکی آموزش الکترونیکی  |  ثبت دامین  |  میزبانی وب  |  درباره ما  |  تماس با ما | English

 +98 423 2223164

 

فروشگاه اینترنتی اپل در آستانه یک میلیارد بارگذاری

امیر صادقی 24 فروردین 88
Amir@webgostarco.com

ميزان بارگذاري از فروشگاه اينترنتي App Store شرکت اپل به حدود يک ميليارد عدد رسيده و اين شرکت در نظر دارد به شخصي که يک ميلياردمين ابزار و برنامه را از اين فروشگاه بارگذاري کند، ضمن تخفيف در استفاده از خدمات، يک کامپيوتر قابل‌حمل MacBook Pro و يک دستگاه قابل‌حمل موسيقي iPod Touch هديه دهد.


در قسمت برنامه‌هاي رايگان اين فروشگاه اينترنتي، Facebook و Google Earth بيشترين بارگذاري‌ها را به خود اختصاص داده‌اند و در بخش پرداختي نيز   Crash Bandicoot Nitro Kart 3D بيشتر از ديگر برنامه‌ها بارگذاري شده است.


در ساعت 2:30 بعد از ظهر دهم آوريل که تعطيلي پايان هفته بود، هر 12 ثانيه 1000 برنامه روي فروشگاه اينترنتي اپل به فروش رسيد.


شرکت‌هاي توسعه‌دهنده نرم‌افزاري مستقل که با فروشگاه App Store اپل همکاري مي‌کنند اين رقم را تا 25 هزار عدد نيز افزايش دادند. فروشگاه App Store در ژوئن 2008 تاسيس شد و هم‌اکنون که 8 ماه از زمان تاسيس آن مي‌گذرد، بيش از 800 ميليون بارگذاري در آن صورت گرفته است.


در حال حاضر بيش از 17 ميليون کاربر در 80 کشور جهان از گوشي iPhone استفاده مي‌کنند. در حالي که برخي افراد نسبت به کارايي اين گوشي در سازمان‌ها ترديد دارند،‌ ابزارهاي مربوط به Salesforce.com، Citrix Systems و ديگر شرکت‌هاي فناوري گوياي رونق برنامه‌هاي تجاري براي اين گوشي است.


ابزارهاي اقتصادي که توسط Bloomberg، PayPal و ... در اين مرکز ارايه شده، بر قابليت‌هاي iPhone افزوده است. به گفته شرکت اپل، بيشترين بارگذاري ابزارهاي رايگان در اين مرکز مربوط به Facebook براي گوشي iPhone مي‌شود که به کاربران امکان مي‌دهد وضعيت خود را در اين شبکه اجتماعي به‌روز کنند و با اين سايت اينترنتي به صورت آنلاين در ارتباط باشند. علاوه بر اين، برنامه‌هاي Google Earth و Pandora که در زمينه ارايه فايل‌هاي صوتي رايگان فعاليت مي‌کند نيز بيشترين بارگذاري‌ها را داشته‌اند

 

  

نقل از سایت همکاران سیستم

  بازگشت به صفحه اخبار

 
 

وب گستر

تجارت الكترونيكی

آموزش الکترونیکی

نرم  افزار

قیمت قطعات

خدمات وب

اخبار IT

مقالات برتر ...

    نکته های یاهو مسنجر

    پارتیشن بندی و FDISK

 آموزش ...

    مسیریاب های سیسکو

    وب و اینترنت

    گوگل

    شبکه

    زبان انگلیسی

راهنمای خرید قطعات

    راهنمای خرید Laptop

    اتنخاب دوربین دیجیتال

    انتخاب چاپگر مناسب

درباره وب گستر خاورمیانه

بهترین کیفیت تصویر 768*1024 و IE6.0

Copyright © 2003-2009 Webgostar! Inc. All rights reserved.

Email : WebMaster@Webgostarco.com

Designed By: Amir

وب گستر خاورمیانه