وب گستر میانه
       
       

|  تجارت الکترونیکی  |  آموزش الکترونیکی  |  ثبت دامین  |  میزبانی وب  |  درباره ما  |  تماس با ما  |

 +98 423 2223164

 

مسیریابهای سیسکو

تولد سیسکو :

امیر صادقی 11 اردیبهشت 85  
Amir@webgostarco.com  

شركت سيسكو اولين مسيرياب خود در اكتبر سال 1984 به بازار عرضه‌كرد. در آن زمانLerner و Bosack تلاش‌مي‌كردند تا سرماية لازم براي اين شركت را از منابع خصوصي انتقال سهام شركت خود تأمين‌كنند. تقاضاي محصولات سيسكو در عرصة بازار بشدت زياد شد و سيسكو را با كمبود سرمايه براي افزايش توليد مواجه‌كرد. دليل استقبال از محصولات سيسكو آن بود كه شركتها و مؤسساتي كه تا آن زمان قادر به استفاده از شبكة سوئيچ بسته و قديمي آن زمان نبودند به محصولات سيسكو روي‌آوردند. شبكه‌ها با هر اندازه و عظمت با استفاده از اين محصولات قابل اتصال به‌هم شده‌بود. براي آنكه سيسكو بتواند نياز بازار را تأمين كند به منابع سرماية بيشتري نيازمند بود و اين موضوع باعث شد تا Lerner وBosack براي جذب منابع سرمايه به گروه سرمايه‌گذاران و بورس‌بازان روبياورند. بطور معمول اغلب سرمايه‌گذاران و سهامداران عمده تمايل دارند بر كرسي هيئت‌مديرة شركتي كه بر روي آن سرمايه‌گذاري كرده‌اند تكيه‌زده و كنترل شركت خود را در اختيار داشته‌باشند و به سود بيشتر بينديشند. بدين‌ترتيب چون سرماية سيسكو را سرمايه‌داران تأمين‌كرده‌بودند، رشد چشمگير سود اين شركت باعث شد كه كنترل آن به دست سرمايه‌گذاران بيفتد و نهايتاً Lerner وBosack مجبور به ترك شركتي شدند كه خودشان تأسيس كرده‌بودند!

 

در سال 1991 آقاي  John Chambersاز Wang به شركت سيسكو پيوست و بعنوان مدير ارشد مشغول بكارشد. او در سال 1995 مدير‌كلّ سيسكو شد، سود ساليانة اين شركت را به بيست ميليارد دلار در سال رسانيد.

 

اگرچه سيسكو پس از ده سال نسبت به شركتي كه  Lerner وBosack تأسيس‌كرده‌بودند كاملاً متحول‌شده‌است وليكن هدف اصلي آن ثابت مانده‌است: ”طراحي و توليد بهترين تجهيزات مسيريابي در جهان” مسيريابهاي سيسكو بهترين مسيريابهاي دنيا شناخته‌مي‌شوند. سيسكو قابليت اعتماد، قابليت توسعه و فناوري بي‌نظيري در محصولات خود ارائه‌مي‌كند و اين ويژگيها در هيچ كجا به اندازة محيط روبه رشد جهاني اينترنت بروزنكرده است.

وب گستر

تجارت الكترونيكی

آموزش الکترونیکی

نرم  افزار

قیمت قطعات

خدمات وب

 مقالات برتر ...

    نکته های یاهو مسنجر

    پارتیشن بندی و FDISK

 آموزش ...

    مسیریاب های سیسکو

    وب و اینترنت

    گوگل

    شبکه

    زبان انگلیسی

راهنمای خرید قطعات

    راهنمای خرید Laptop

    اتنخاب دوربین دیجیتال

    انتخاب چاپگر مناسب

درباره وب گستر خاورمیانه

بهترین کیفیت تصویر 768*1024 و IE6.0

Copyright © 2003-2008 Webgostar! Inc. All rights reserved.

Email : WebMaster@Webgostarco.com

Designed By: Amir

وب گستر خاورمیانه