وب گستر میانه
       
       

|  تجارت الکترونیکی  |  آموزش الکترونیکی  |  ثبت دامین  |  میزبانی وب  |  درباره ما  |  تماس با ما  |

 +98 423 2223164

 

... مقالات »»

نوكياافتتاح پروژه مسابقات «گل كوچيك محله‌اي نوكيا» را اعلام كرد :

امیر صادقی 25 شهریور 86  
Amir@webgostarco.com  

نوكيا در راستاي تعهد به مخاطبين خود در كشور‌هاي رو به رشد خاورميانه و آفريقا در نظر دارد با اجراي پروژه «گل كوچيك محله‌اي نوكيا» جوانان را به تلاش و تمركز بر روي اهدافشان تشويق كند و با تقويت روحيه رقابت‌پذيري فرصتي را جهت ارائه توانايي‌هاي فردي و تيمي در اختيار ايشان قرار دهد.

پروژه به صورت موفق تاكنون در كشورهاي استراليا، مالزي، تايلند، عربستان سعودي، سنگاپور، هند، نيجريه، آفريقاي جنوبي، مصر و مراكش با شركت بيش از 4000 تيم محله‌اي اجرا شده و امسال نيز پس از ايران در عربستان سعودي و امارات متحده عربي ادامه خواهد يافت.

در پايان قهرمان ايران در يك بازي منحصر به فرد در مقابل تيم منتخب بچه‌هاي برزيلي به ميدان خواهد رفت. تيمي از بهترين‌هاي فوتبال خياباني برزيل كه هر يك بدليل توانايي‌هاي استثنايي خود در فوتبال توسط هيئت عالي فوتبال ريودژانرو انتخاب شده‌اند.

فرهاد كاظميان مدير بازاريابي نوكيا در ايران درباره «گل كوچيك محله‌اي نوكيا» گفت: هدف، برانگيختن حس همكاري ميان جوانان و بالا بردن حس اعتماد به نفس آنان در رقابت پذيري بيشتر و تلاش براي پيروزي است، حتي در مقابل تيمي از بهترين جوانان برزيلي. با مشغول كردن جوانان در چنين رويدادي آنها را تشويق مي‌كنيم كه با معرفي تيمي از بهترين‌هاي محله خود و شركت در اين مسابقات، علاوه بر پيدا كردن دوستان زياد و صرف اوقات خوش و كسب تجربه، تلاش كنند خود را به عنوان قهرمان «گل كوچيك محله‌اي نوكيا» در ايران معرفي كرده و در مقابل تيم منتخب جوانان برزيلي بازي كنند. فرصتي استثنايي و منحصر به فرد كه علاوه بر جوايز نفيس نقدي و غير نقدي, هديه بزرگ «گل كوچيك محله‌اي نوكيا» به تيم قهرمان ايران است.
او اضافه كرد: فوتبال پر طرفدارترين ورزش ايران است كه به طور آزاد در تمام كوچه‌ها و محلات جريان دارد. زمين بازي مي‌تواند هر كجا باشد، پاركينگ، خيابان، پارك و يا ساحل دريا! و از همين جا است كه قهرمانان فوتبال رشد مي‌كنند. اين دقيقاً همان ايده بنيادي و پيام «گل كوچيك محله‌اي نوكيا» است كه در طول اجراي مسابقات براي انتقال هر چه بهتر اين پيام به جوانان از آقاي وحيد شمسايي به عنوان نماد موفقيت و پيشرفت بازيكن گل كوچيك ايراني كه توانسته است مسير رشد و ترقي را از فوتبال محله‌اي تا بهترين بازيكن فوتسال ايران و آسيا و آقاي گل فوتسال جهان بپيمايد را به عنوان سفير مسابقات «گل كوچيك محله‌اي نوكيا» دعوت كرده‌ايم.

كاظميان در پايان گفت: اين يك رويداد بسيار جذاب و هيجان انگيز است كه در ساير كشور‌ها بسيار موفقيت آميز بوده، از تمام بازيهايي كه من در دنيا ديده ام هيچكدام مثل فوتبال نمي‌تواند مردم را دور هم جمع كند.»

 

برگرفته از سایت اخبار فناوری اطلاعات ITNA

وب گستر

تجارت الكترونيكی

آموزش الکترونیکی

نرم  افزار

قیمت قطعات

خدمات وب

 مقالات برتر ...

    نکته های یاهو مسنجر

    پارتیشن بندی و FDISK

 آموزش ...

    مسیریاب های سیسکو

    وب و اینترنت

    گوگل

    شبکه

    زبان انگلیسی

راهنمای خرید قطعات

    راهنمای خرید Laptop

    اتنخاب دوربین دیجیتال

    انتخاب چاپگر مناسب

درباره وب گستر خاورمیانه

بهترین کیفیت تصویر 768*1024 و IE6.0

Copyright © 2003-2008 Webgostar! Inc. All rights reserved.

Email : WebMaster@Webgostarco.com

Designed By: Amir

وب گستر خاورمیانه